Stół ze starego drewna niczym królewskie Regalia

Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Pełni kluczową rolę podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. To przy nim budujemy nasze relacje z innymi i zacieśniamy więzi rodzinne. Stół może być również ciekawym elementem wystroju naszych wnętrz. Oferta producentów stołów jest bardzo szeroka i naprawdę jest w czym wybierać. Blog 'Regalia z polskich i światowych manufaktur’ zwrócił szczególną uwagę na wyjątkowy stół Manhattan od PaulBunyana.

Regalia - Stół ze starego drewna i metalu Manhattan
Stół ze starego drewna i metalu Manhattan

Stylistyka która zachwyca

To co zwróciło naszą uwagę w pierwszej chwili to zachwycająca stylistyka stołu do jadalni Manhattan. Pieczołowicie zaprojektowana podstawa stołu sprawia wrażenie konstrukcji pochodzącej z innej planety. Zastosowana geometria poszczególnych elementów wymaga skomplikowanych obliczeń, gwarantujących stabilność i trwałość tego wyjątkowego stołu. Stół Manhattan świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy, a także w surowy styl loftowy lub styl vintage.

Zastosowane materiały jak na królewskie regalia

PaulBunyan specjalizuje się w produkcji mebli ze starego drewna pochodzącego z rozbiórek wiekowych budynków. Stare drewno to wyjątkowo cenny i poszukiwany materiał. Najdroższe i najtrudniejsze w pozyskaniu jest stare drewno dębowe. Właśnie z takiego starego drewna dębowego PaulBunyan produkuje iście królewskie blaty do stołów z kolekcji Manhattan. Stare drewno dębowe charakteryzuje się niepowtarzalną strukturą powierzchni i pięknym, ciepłym kolorem. Stare drewna dębowe jest też wyjątkowo twarde, a wyprodukowany z niego blat jest trwały i ponadczasowy. Tak wyjątkowy blat ze starego drewna otrzymał również wyjątkowa podstawę stalową, która może ważyć nawet 100 kg!

Regalia - Dębowy stół do jadalni PaulBunyan
Dębowy stół do jadalni PaulBunyan

Królewski stół dla każdego

W przeszłości regalia były zarezerwowane wyłącznie dla władców, natomiast iście królewski stół Manhattan możesz mieć w swoim domu już po kilku tygodniach od złożonego zamówienia. PaulBunyan wykona go dla Ciebie z wielką starannością, porównywalną do kunsztu z jakim w przeszłości wykonywano regalia dla królów. Jeśli potrzebny jest ci stół w niestandardowym rozmiarze to wiedz, że fachowcy z PaulBunyan specjalnie dla ciebie zaprojektują go od początku.