Zegarek z drewna – czyli propozycja od Plantwear

Zegarek to przedmiot, który najczęściej kojarzy się nam z wyrobem jubilerskim, czy ewentualnie ze zwykłym przedmiotem codziennego użytku. Tymczasem Plantwear proponuje coś zupełnie innego. Coś niezwykle świeżego, a zarazem eleganckiego i swoją wyjątkowością przypominającego, misternie tworzone regalia. A są to drewniane zegarki.

Drewniany zegarek - z polskiej manufaktury - Regalia polskie
Drewniany zegarek

Nie tylko na meble

Wiele osób, słysząc o drewnie, kojarzy ten materiał z produkcją mebli, budową domu, ewentualnie elementów dekoracyjnych wnętrza. Tymczasem jak się okazuje, ten niezwykle szlachetny materiał doskonale sprawdza się również w produkcji zegarków, oprawek do okularów, czy nawet pierścionków. Trzeba tylko pokochać go i z niezwykłą delikatnością podejść do jego obróbki.

Króluj w świecie mody

Jak podkreślają twórcy Plantwear, sam pomysł zrodził się z doświadczenia w przemyśle stolarskim oraz wysokiego poczucia mody i stylu. Bo choć moda wciąż się zmienia, pewne klasyczne trendy pozostają wieczne. A drewno do takich trendów należy. Jego wykorzystanie do produkcji biżuterii, a także zegarków czy oprawek do okularów okazało się strzałem w dziesiątkę. Te produkty po prostu zawsze są modne, a dzięki szlachetnemu charakterowi drewna, niezwykle eleganckie. Są niczym wspomniane regalia, dzięki którym królowanie w świecie mody nabiera realnego charakteru.

Polskie Regalia drewniane - Drewniany zegarek - z polskiej manufaktury
Drewniany zegarek

Jakość i kunszt wykonania

Chociaż to drewno jako materiał jest tutaj kluczowym elementem, który przyciąga uwagę, warto zwrócić ją także w stronę jakości oraz kunsztu wykonania. Każdy zegarek, każda oprawa, czy pierścionek powstają wyłącznie dzięki pracy ludzkich rąk. Plantwear kultywuje najlepsze tradycje polskiej manufaktury, które nie pozostawiały miejsca na żadne kompromisy, jeśli chodzi o precyzję i estetykę wykonania. Produkty są doszlifowane, w każdym milimetrze wręcz perfekcyjne. A dzięki wykorzystaniu materiałów trwałych i ich odpowiedniego zabezpieczenia, są również inwestycją na lata.